Renata Dušková 28.4.2023 - Renata Dušková

Žáci si užili divadelní dopoledne

Žáci si užili divadelní dopoledne

Ve čtvrtek 27. dubna měli studenti naší školy možnost zhlédnout hned dvě divadelní představení.

Žáci prvních ročníků společně se spolužáky ze třetího ročníku oboru ošetřovatel navštívili Jiráskovo divadlo v Hronově, kde si pro ně místní ochotníci nastudovali hru českého klasika Aloise Jiráska Lucerna. Jak sami ochotníci uvádí, rozhodli se tuto nejznámější a také nejhranější Jiráskovu hru znovu „oprášit“. Žáky tak živou formou seznámili s tvorbou tohoto autora.

Žáci druhých ročníků měli naopak možnost seznámit se s hrou autorskou, která byla navíc realizována v angličtině a v atraktivní jevištní podobě. Představení Peter Black se odehrálo v Divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě.

Z obou představení se žáci vraceli plni dojmů!

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies