Renata Dušková 8.12.2022 - Renata Dušková

Nominace na ocenění Firma škole a Škola firmě!

Nominace na ocenění Firma škole a Škola firmě!
Nominaci na ocenění  Rady Královéhradeckého kraje a Krajské hospodářské komory Královehradeckého kraje převzali ti nejpovolanější. 
Nominaci na ocenění Rady Královéhradeckého kraje a Krajské hospodářské komory převzali ti nejpovolanější - ředitel Střední zdravotnické školy Náchod - EA David Hanuš a ředitel Oblastní nemocnice Náchod, a. s., Jan Mach. Firma a škola obdržely ocenění za významnou spolupráci a podporu při vzdělávání a odborné přípravě žáků. 
 
Současně je naše škola v “TOP 10” a získala ocenění za Stánek roku 2022, kde se účastnila  Prezentace středních škol a zaměstnavatelů. Naši školu jste potkali na prezentacich vRychnově nad Kněžnou, Trutnově, Náchodě a Hradci králové.
 
Ocenění si velmi vážíme. Správné věci nám dávají smysl. 
 
 
 
Chtít znamená dokázat to.
Henriette d'Angeville 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies